Firma godna zaufania
Tel.: 33 30 70 570
E-mail: teknomatik@teknomatik.pl

OBRÓBKA SKRAWANIEM

Obróbka skrawaniem to rodzaj obróbki mechanicznej polegający na oddzielaniu materiału, za pomocą przystosowanych narzędzi skrawających. Usunięty w czasie obróbki naddatek materiału przetworzony zostaje na wióry, a proces wykonuje się na tokarkach, frezarkach.


Obróbka toczenie

Tokarka

Specjalizujemy się w toczeniu pojedynczych części oraz małoseryjnej produkcji, skomplikowanych detali. Pracujemy na tokarkach konwencjonalnych.
 

Dzięki posiadanym maszynom możemy wytoczyć różnego rodzaju części: pierścienie, wałki, tuleje, sworznie oraz inne detale według potrzeb Klienta. Wykonujemy toczenie stali nierdzewnej, jak i stali zwykłej, konstrukcyjnej.
 

 

Nasze możliwości obróbki tokarskiej:

  • ∅ 300 x 1000mm
 

Frezowanie CNC

frezowanieZajmujemy się obróbka skrawaniem z zakresu frezowania na fezarkach konwencjonalnych i sterowanych numerycznie.

Wykonywane przez nas usługi wykonujemy z materiałów i rysunków powierzonych, oraz własnych.

 

Nasze możliwości frezowania:

  • 500 x 600 x 500
  • 300 x 1000 x 300mm
 

Oprócz obróbki mechanicznej oferujemy również wiercenie, gwintowanie, spawanie MAG oraz TIG


Bazujemy na bogatym doświadczeniu naszych specjalistów, oraz nowatorskich rozwiązaniach, dlatego jesteśmy przekonani, że zrealizowane przez nas usługi takie jak obróbka skrawaniem, obróbka mechaniczna, obróbka toczenie w Bielsko Białej spełnią Państwa oczekiwania.
Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zleceniaObróbka skrawaniem to podstawowa technika podczas produkcji części urządzeń lub maszyn. Polega ona na tym, że przedmiot obrabiany przybiera pożądany kształt, wymiar, jak i właściwości warstwy wierzchniej, dzięki możliwości usunięcia części materiału przez narzędzie skrawające. Wyróżnić możemy wiele rodzajów obróbki mechanicznej w Bielsku Białej ale i na terenie całego Śląska.

Podczas obróbki skrawania metodą wiórową wykorzystane są narzędzia o odpowiednim kształcie i geometrii noża, które usuwają materiał w formie wiórów. Usunięcie określonej części materiału poprzez obróbkę skrawaniem następuje podczas zastosowania obróbki ubytkowej.
Dzięki precyzji, która płynie z zastosowania metody obróbki skrawaniem na Śląsku możliwa jest seryjna produkcja obrabianych elementów. Proces skrawania może być w pełni zautomatyzowany, począwszy od przekazania surowca, a skończywszy na skrawaniu, zmianie noży skrawających tudzież wykonania obróbki materiału

 


 
ZAUFALI NAM
Electropoli Magnetti Hutchinson maflow Magna Formpol GM IMN kuka nicromet opel stalprodukt fiat fpt Proseat Denso Arcelormittal Budimex Teksid Delphi valeo Dayco toyota Hp Pelzer
ul. Romana Dmowskiego 7/22
43-300 Bielsko Biała
woj. śląskie
Polska
Copyright © Teknomatik | Designed by Venomedia