Firma godna zaufania
Tel.: 33 30 70 570
E-mail: teknomatik@teknomatik.pl

AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Przygotowujemy i wdrażamy kompletne systemy z zastosowaniem szerokiej gamy sterowników PLC oraz urządzeń automatyki przemysłowej.

Wykonujemy kompletne wizualizacje procesów technologicznych pozwalające na kontrolę, wprowadzanie zmian, weryfikację parametrów oraz archiwizację danych.


 

ZAPEWNIAMY:


- projektowanie układów automatyki, sterowania i pomiarów,

- montaż aparatury kontrolno - pomiarowej i automatyki na dowolnych obiektach przemysłowych,

- kompletacja dostaw urządzeń, aparatury i osprzętu montażowego,

- prefabrykację szaf zasilająco-sterowniczych,

- konfigurację i oprogramowanie systemów sterowania i monitoringu,

- przeprowadzanie prób funkcjonalnych i rozruchu,

- serwis i konserwacja urządzeń automatyki przemysłowej w Bielsko-Białej,

- wyposażenie i urządzenia kompletujące linię produkcyjną,

- doradztwo związane z naszą działalnością.Bardzo trudno jest wyobrazić sobie nowoczesną fabrykę, w której brakuje hal produkcyjnych i sieci komputerowych sprawujących opiekę nad każdym etapem procesu wytwarzania wyrobu. Skomplikowane systemy składające się z maszyn, programów komputerowych, centrali sterujących są owocem pracy inżynierów, zadaniem których jest optymalizacja wydajności i kosztów produkcji. Dzisiaj automatyka przemysłowa pełni bardzo ważną rolę w przemyśle, niezależnie od branży.  Wiele zalet płynących z jej zastosowania powoli wkrada się tam, gdzie wykorzystanie zautomatyzowanych urządzeń było dalekie od realizacji.

Automatyka przemysłowa w Bielsku Białej to przede wszystkim gwarancja zwiększonej produktywności, będącej głównym celem w branży przemysłowej. Idea masowej produkcji stawia wymagania w postaci wyprodukowania dużej ilości produktów w najkrótszym czasie, a każda minuta przerwy przekłada się na straty finansowe. To powód, dla którego praca ludzka coraz częściej zastąpiona jest maszynami i jest najlepszą opcją dla producentów.

Zastosowane automatyki przemysłowej niesie ze sobą profity  w formie zwiększonej jakości i łatwiejszej jej kontroli. O ile podczas wytwarzania pojedynczego produktu łatwo jest zachować odpowiednią jakość, o tyle produkcja masowa związana jest z „rozrzutem” pod względem jakości, na który producent nie może sobie pozwolić. Z tego względu automatyka przemysłowa minimalizuje ryzyko pojawienia się błędów. Dodatkowo przedsiębiorca może uwzględnić etap pomiarowy w procesie produkcji, dzięki czemu będzie w stanie automatycznie i precyzyjnie kontrolować jakość wykonanego produktu.

I choć sam system automatyki przemysłowej jest poważną inwestycją, to już od samego ich wdrożenia generują oszczędności dla firmy. Automatyka przemysłowa Śląsk umożliwia redukcję etatów, a także nieprzerwaną produkcję, która zwiększa zysk przedsiębiorstwa. Z tego względu, pomimo wysokich kosztów samego systemu, automatyka przemysłowa przynosi duże korzyści finansowe dla firmy na przełomie dłuższego okresu czasu.


 
ZAUFALI NAM
Electropoli Magnetti Hutchinson maflow Magna Formpol GM IMN kuka nicromet opel stalprodukt fiat fpt Proseat Denso Arcelormittal Budimex Teksid Delphi valeo Dayco toyota Hp Pelzer
ul. Romana Dmowskiego 7/22
43-300 Bielsko Biała
woj. śląskie
Polska
Copyright © Teknomatik | Designed by Venomedia