Firma godna zaufania
Tel.: 33 30 70 570
E-mail: teknomatik@teknomatik.pl

STRONA GŁÓWNA

Firma Teknomatik działa na rynku od 2011 roku. Początkowo nasza oferta obejmowała realizację projektów przemysłowych z zakresu projektowania maszyn i automatyzacji procesów wytwarzania. Z biegiem czasu została uzupełniona o automatykę przemysłową i certyfikacji CE maszyn. Dziś specjalizujemy się również w obróbce skrawaniem i sprzedaży przenośników taśmowych.

Wspólnym mianownikiem proponowanych usług jest dbałość o najdrobniejsze szczegóły, która przekłada się na ich wysoką jakość. Jej potwierdzeniem jest fotel lidera, który obecnie zajmujemy na polskim rynku. Postęp technologiczny, który niesie ze sobą rosnące wymagania naszych klientów, jest efektem niestannego usprawniania naszych produktów.

Do każdego projektu wykorzystujemy najwyższej jakości produkty. Posiadamy bogate zasoby w postaci najlepszych układów sterowania i najnowszego oprogramowania. O wysokiej jakości zrealizowanych projektów świadczy współpraca z takimi firmami, jak: Valeo, Hutchinson, Tenneco,  Ti Auto, Proseat, Delphi, Toyota.

Nasz zespół tworzą fachowcy, którzy swoje specjalizacje zdobyli na renomowanych uczelniach. Jako, że dewizą naszej firmy jest dostarczenie klientom najwyższej jakości rozwiązań, nasi pracownicy posiadają ogromny bagaż doświadczenia, który nieustannie powiększają, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Są to osoby, które łączą swoje kwalifikacje z dbałością o dobre relacje z klientem.

Proponowane przez naszą firmę usługi kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm z całej Polski.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy.
ZAUFALI NAM
Electropoli Magnetti Hutchinson maflow Magna Formpol GM IMN kuka nicromet opel stalprodukt fiat fpt Proseat Denso Arcelormittal Budimex Teksid Delphi valeo Dayco toyota Hp Pelzer
ul. Romana Dmowskiego 7/22
43-300 Bielsko Biała
woj. śląskie
Polska
Copyright © Teknomatik | Designed by Venomedia